wtorek, 9 czerwca 2015

Codepot, 100% workshop conference

tl;dr Codepot to konferencja składająca się w 100% z warsztatów; jesteśmy ich partnerem; Call4Papers: https://codepot.pl/call-for-papers

Codepot.pl chce zrobić święto dla developerów, wydarzenie który każdy będzie dobrze wspominał. Chcemy współpracować z najlepszymi społecznościami w całej Polsce (ale i na całym świecie! :), zaprosić osoby potrafiące przygotować wciągające warsztaty (zapraszamy do zgłąszania się na https://codepot.pl/call-for-papers ) i dodać do tego niesamowitą atmosferę. Nasza konferencja odbędzie się 28-29 sierpnia na SWPS, będzie miała charakter warsztatowy.

Jest przeznaczona dla wszystkich, którzy są w jakikolwiek sposób związani z wytwarzaniem oprogramowania. Będzie płatna ale symbolicznie, w celu motywowania przychodzia ludzi na warsztaty. Konferencja składa się z 72 warsztatów prowadzonych przez ekspertów. Zapraszamy około 350 uczestników. Każdego dnia uczestnik będzie mógł wziąć udział w dwóch dogłębnych warsztatach technicznych. Po przerwie obiadowej przewidywane są warsztaty zwane miękkimi, tak żeby na kolejny warsztat techniczny przyjść zrelaksowanym i wypoczętym.

Pykonik jest partnerem codepot.pl. Zapraszamy Was do składania Call4Papers. Jak tylko ruszy rejestracja otrzymamy kody zniżkowe, dzięki czemu będzie można kupić bilet w cenie 79zł.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz