czwartek, 21 lutego 2013

Jutro i pojutrze | Tomorrow and the day after

PL

Spotkanie Pykonika już jutro (22 lutego 2013)! Agenda i szczegóły pod adresem: http://blog.pykonik.org/2013/02/spotkanie-lutowe-february-meeting.html.

Pojutrze (23 - 24 lutego 2013) rozpoczyna się druga edycja Krakowskiego Django Sprintu!

Oba wydarzenia będą miały miejsce w siedzibie Hidden Data. Jak tam trafić?

przez pasaż Hetmański
Idąc od rogu Rynku Głównego i ul. Grodzkiej przez pasaż Hetmański docierasz do kawiarni Czekolada. Następnie należy wejść do bramy prowadzącej do kawiarni Czekolada i schodami do góry dotrzeć do siedziby HiddenData.
od ul. Brackiej 4
Idąc od ulicy Brackiej należy wejść w bramę pod szyldem Błędnego Koła. Dalej prosto do kawiarni Czekolada. Następnie należy wejść do bramy prowadzącej do kawiarni Czekolada i schodami do góry dotrzeć do siedziby HiddenData.

W międzyczasie polecam przeglądnięcie prezentacji Tomka z przed ostatniego Sprintu dostępnej pod adresem: https://speakerdeck.com/oinopion/contributing-to-django.

EN

Pykonik meeting is tomorrow (22nd of February 2013)! Agenda and details available at: http://blog.pykonik.org/2013/02/spotkanie-lutowe-february-meeting.html.

Second edition of Krakow Django Sprint starts the day after tomorrow (23rd to 24th of Febriary 2013).

Both events will take place at Hidden Data office. How to get there?

through pasaż Hetmański
Going through pasaż Hetmański you will reach Czekolada Cafe. Next you have to go into the Czekolada Cafe's gate and then go upstairs up to he HiddenData.
from Bracka 4 street
Going from Bracka street you have to go through the gate with "Błędne Koło" signboard and then you will reach Czekolada Cafe. Next you have to go into the Czekolada Cafe's gate and then go upstairs up to he HiddenData.

Meanwhile check out Tomeks last year presentation: https://speakerdeck.com/oinopion/contributing-to-django.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz